KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 11686099
nr 1168 6099
Gravyrer
5 st, rovfåglar, monterade i en ram. Proveniens: Jean Jahnsson/van der Nootska palatset
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 mars 2018
kl 19:51:53
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr